Katalógy

22. júna 2017

logo_rosa


Produktový katalóg ROSA – 2020/2021

Okolitý priestor, v ktorom človek žije potrebuje svetlo k životu. Jedná sa o pohodlie, no v prvom rade hlavne o bezpečnosť pre každý deň. Svetlo tiež umožňuje vychutnať si krásu a estetiku sveta okolo nás. Ponúkame širokú škálu spôsobov, s ktorými je možné efektívne osvetliť a skrášliť mestá, ulice, budovy z čoho bude vyplývať prospech z unikátneho vzhľadu vášho okolia.

«STIAHNÚŤ» (54.51 MB) EN


Rosa_anod_katalogKatalóg s anódovanými vzorkami hliníka

Tento katalóg je možné vzhliadnuť len na vyžiadanie od nášho obchodného zástupcu.

Anódovňa “ROSA-anodising plant” je v súčasnej dobe najväčším zariadením svojho druhu v strednej – východnej Európe. Špecializujeme sa na služby elektrochemického eloxovania, interferenčného sfarbenia a širokú škálu hliníkových materiálov, vrátane: kov, rúrky, profily, konštrukčné prvky a stavebné stroje, vrátane zložitých tvarov vyžadujúce špeciálne závesné systémy. Anódujeme prvky s dĺžkou 10 m a s objemovou hmotnosťou 500 kg. Ponúkame eloxovanie povrchu v 20. unikátnych farbách eloxovania a to v matnom  a lesklom prevedení pomocou chemického leštenia hliníka.


kat_cuddle

CUDDLE LED – produktová brožúrka

Svietidlo je navrhnuté v súlade s najnovšími trendmi v oblasti priemyselného dizajnu. Je rozoznateľné klasickým a jednoduchým tvarom. Minimalistickým, ale zároveň elegantným tvarom vonkajšej konštrukcie je vhodný pre nasadenie do moderných vonkajších priestorov. Okrem originálneho dizajnu sa môže pochváliť LED modulom, ktorý mu umožňuje znížiť prevádzkové náklady a okrem iného, tento výmenný LED modul je možné pripojiť na riadiaci systém intenzity osvetlenia.

«STIAHNÚŤ» (2.25 MB) EN


kat_iskra

ISKRA LED – produktová brožúrka

Toto rozmerovo malé svietidlo síce pôsobí nenápadne, no v skutočnosti sa jedná o veľmi efektívny zdroj svetla. Konštrukciu tvorí veľmi odolný obal, čo podporuje ekonomickú prevádzku, pričom teleso je vyrobené z extrudovaného hliníka, ktorý má vďaka anódovaniu vysokú odolnosť voči vonkajším vplyvom a korózii. Vďaka tomu si svietidlo ISKRA LED zachováva estetický vzhľad po celé roky.

«STIAHNÚŤ» (1.47 MB) EN


kat_edge

EDGE LED – produktová brožúrka

Inšpiráciou ROSA v spôsobe podsvietenia hrán, pre použitie vo vonkajšom osvetlení bol IT priemysel, kde sa bežne používa táto technológia pri konštrukcii displejov – maticová metóda podsvietenia monitorov (televízory, smartphony, tablety). Ide o revolučný spôsob osvetlenia s ohľadom na šetrenie energie menej náročným svetelným zdrojom, ktorý je zabudovaný priamo v stĺpe verejného osvetlenia ROSA EDGE®

«STIAHNÚŤ» (1.29 MB) EN


kat_ow

OW LED – produktová brožúrka

OW LED pripomína jeden z tradičných svetelných zdrojov, ktoré sa používali v mestách z čoho vznikol aj samotný názov “osvetlenie výbojkové”(OW). OW LED je vybavené vymeniteľným LED modulom s LED čipmi typu XP-L a XT-E CREE, svetová jednotka v oblasti LED technológií, taktiež napájaním OSRAM a prepäťovou ochranou. Telo s viečkom z brúseného eloxovaného hliníka poskytuje svietidlu dekoratívne antikorózne vlastnosti.

«STIAHNÚŤ» (1.89 MB) EN


kat_cut

CUT LED – produktová brožúrka

Originálna zostava stĺpu a svietidla v jednom dodá pozitívny charakter osvetlenia v určenej lokalite. CUT-LED 8 je zostava vyrobená z hliníka chránená eloxovaním. Použitie vysoko kvalitných LED zaisťuje rovnomerné a efektívne osvetlenie.

«STIAHNÚŤ» (8.65 MB) EN


kat_drop

DROP LED – produktová brožúrka

DROP I LED je celá osvetľovacia sada (stĺp + svietidlo), ktorá kombinuje inovatívny dizajn s modernou technológiou. Tvar tejto zostavy navrhlo talianske dizajnové štúdio EMO pôsobiace v oblasti priemyslu, ktoré bolo inšpirované prírodou. DROP sa nápadite podobá padajúcej kvapke vody. Decentný vzhľad a zároveň extrémne odolná konštrukcia tak splýva s okolím. DROP I LED je pozoruhodná alternatíva k riešeniu osvetlenia s tradičnými svetelnými zdrojmi. Prináša nižšiu spotrebu energie, čo samozrejme znižuje náklady na osvetlenie.

«STIAHNÚŤ» (1.33 MB) EN


kat_dama

DAMA LED – produktová brožúrka

Subtílny tvar svietidla DAMA LED je veľmi odlišný v porovnaní s inými produktmi. Jedná sa o dekoratívny prvok mestských priestorov a cestičiek parkov. LED modul namontovaný na vrchole stĺpa vyžaruje svetlo rovnomerne, čím vytvára príjemný dojem z osvetleného prostredia.

«STIAHNÚŤ» (1.09 MB) EN

epiled-logo


«STIAHNÚŤ» (33.02 MB) SK

Produktový katalóg epiLED – 2018

Vo februári tohto roku mal náš aktuálny katalóg premiéru na veľtrhu reklamných osvetlení RemaDays. Aktualizovaný katalóg mimo LED modulov, LED pásikov, zdrojov napájania Mean Well, ovládačov a konektorov zahŕňa tiež niekoľko nových produktov, ktoré by mohli nájsť využitie aj vo vašich projektoch.

EdgeStrip – veľmi úzky (iba 5 mm), a zároveň veľmi silný pásik k osvetleniu hrán plexiskla. Naši prví zákazníci mali tú možnosť dozvedieť sa o jeho vlastnostiach s pozitívnym výsledkom… počet objednávok z mesiaca na mesiac sa tak výrazne zvýšil.

Planar Board – náš najnovší modul v Premium segmente. Na veľtrhu urobil najväčší dojem. Osvetlenie veľmi úzkych panelov nebolo nikdy tak jednoduché vďaka 170 ° objektívom. Nezvyčajné parametre modulu poskytujú rovnomerné osvetlenie pomocou malého počtu LED modulov. Boli sme sami prekvapení týmto výsledkom, aj keď už vo fáze návrhu sme mali vysoké očakávania, ktoré sa priamo premietli do kvality modulu Planar Board.

Neon LED – venovaného bolo naozaj veľa času tomuto výrobku, za účelom splnenia radu podmienok, ktoré boli naň kladené… Spočiatku skeptické názory nepodporovali tento typ riešenia, ale nakoniec sa nám podarilo získať prémiový produkt, ktorý sa ukázal svojou spoľahlivosťou už od svojho vzniku.

POS materiály – POS tému sme riešili už dlhú dobu. V tomto roku sa chceme dať do širšieho vývoja v tejto oblasti a vytvárať tak dokonalejšie produkty, ktoré by Vám mohli padnúť do oka a vybaviť si tak svoju prevádzku efektívne.

Odporúčame Vám si prečítať našu najnovšiu ponuku!