„Prinášame Svetlo Do Života“

[slideshow_deploy id=’3492′]

 

Objekt:

Motel Kamenec – Vonkajší a vnútorný areál objektu

Investor:

Markos Slovakia s.r.o.

Dátum realizácie:

Máj 2016

 

Použité produkty

     

ISKRA LED ALFA

  • 3x Iskra LED Alfa / 24W / Anodovanie: Black / Optika: T2 / Teplota chromatičnosti: 5000K
  • 2x Iskra LED Alfa / 36W / Anodovanie: Black / Optika: T2 / Teplota chromatičnosti: 5000K

 

Realizácia

         Areál „Motela Kamenec“ osvetľuje celkovo 5 svietidiel typu Iskra LED Alfa v dvoch výkonových variantoch z toho slabšie verzie osvetľujú chodníky pri vstupe do objektu a silnejšie verzie majú za úlohu osvetľovať plochu vo vnútri areálu. Inštalácia vo vonkajšej časti areálu je zabezpečená na betónových stĺpoch, kde sa na ich vrchol osadili svietidlá typu Alfa vo výške cca 5 metrov. V prípade vnútorného areálu sú využité oceľové stĺpy o výške 6 až 7 metrov.

         Teplota chromatičnosti je jednotná vo farbe vyžarovaného svetla studená biela nakoľko bolo vhodnejšie použiť ostrejšie svetlo pre zabezpečenie dostatočného osvetlenia v okolí objektu. Celková energetická náročnosť oproti pôvodnému riešeniu poklesla nakoľko pôvodne boli použité metalhalogenidové reflektory (150W). Montáž dodaných LED svietidiel zabezpečovala naša spoločnosť, pričom bol potrebný odborný zásah pre osadenie na pôvodné stĺpy.

Popis objektu

          Tento objekt sa nachádza sa na brehu Zemplínskej šíravy v najnavštevovanejšej oblasti Kaluža. Romantické prostredie a poloha dopomáhajú k zhmotneniu predstav o najdokonalejších spoločenských podujatí. Dlhoročná tradícia, spoľahlivý personál a stovky spokojných zákazníkov len umocňujú to, že Motel Kamenec je ta najlepšia voľba pre organizáciu takýchto akcií. „Flexibilnosť“ a rozloha priestorov umožňuje organizáciu rôznorodých akcií. V objekte je možné organizovať mimo letnej sezóny rôzne akcie ako svadby, stužkové, plesy, oslavy narodenín alebo firemné akcie.

          Motel Kamenec je zároveň aj najväčší párty club na východe Slovenska, umiestený pri slovenskom mori, Zemplínskej šírave. V letných mesiacoch prináša kopec zábavy, zaujímavých podujatí a nezabudnuteľných zážitkov. Ponúka akcie, nielen cez víkendy, ale aj rôzne tematické akcie počas pracovných dní a pre najmenších skvelú zábavu s animátormi na športových ihriskách a pláži. Medzi najväčšie párty klubu Motel Kamenec patria akcie Open Summer Party, Goodbye Summer Párty a taktiež nezabudnuteľná IBIZA Party, na ktorú každoročne prichádza tisícka ľudí.

www.motelkamenec.com