„Prinášame Svetlo Do Života“

banner-priemyselne


Ponúkame profesionálne priemyselné LED osvetlenie vhodné pre osvetlenie výrobných hál, skladov, vysokých letiskových hál, športových hál a podobne. Taktiež svietidlo LIBRA LED je navrhnuté najmä pre podhľady čerpacích staníc. Všetky svietidlá sú certifikované a spĺňajú všetky potrebné štandardy a normy na rôzne použitia.

pozriet-katalog

ARTEMIS LED

Reflektor ARTEMIS LED je určený pre osvetľovanie parkovísk, športových areálov a veľkých priestranstiev. Zdrojom svetla sú LED CREE XM-L2. Svietidlo je konštruované do prostredia s okolitou teplotou od -40 o c až + 40 o c. Uhol naklápania svietidla je v rozmedzí od 0° do 180°.

artemisdownload-pdf-button

artemis_v_pouziti

TAURUS LED

Priemyselné svietidlo TAURUS LED je určené pre osvetľovanie pracovných a obchodných priestorov, chodieb, technických miestností, priemyslových hál a prístreškov (čerpacie stanice). Štandardne je svietidlo eloxované vo farbe prírodného hliníku ale na prianie aj v ostatných farbách. Zdrojom svetla sú LED CREE XM-L2. Svietidlo je konštruované do prevádzky s okolitou teplotou – 40 °c až + 40 °c.

download-pdf-button

LIBRA LED

Priemyselné svietidlo LIBRA LED je určené pre osvetľovanie pracovných a obchodných priestorov, chodieb, technických miestností, priemyslových hál a prístreškov (čerpacie stanice). Štandardne je svietidlo eloxované vo farbe prírodného hliníku ale na prianie aj v ostatných farbách. Zdrojom svetla sú LED CREE XM-L2. Svietidlo je konštruované do prevádzky s okolitou teplotou – 40 °c až + 40 °c.

download-pdf-button

 

SVETELNÉ ZDROJE

Podobne ako u našich pouličných svietidlách aj v týchto sú LED diódy CREE XT-E a CREE XM-L2, ktoré sa zaraďujú medzi najúčinnejšie LED diódy na trhu. V parkových LED svietidlách OS-11, Elba a Atlantis sú osadené CREE LMH2. Vyznačujú sa veľmi nízkym tepelným odporom 2,5°c/W, čo umožňuje optimálny odvod tepla. Index farebného podania (cri) ra …77.

XTE_White_medCREE XT-E LED
Cree_XM-L2 CREE XM-L2

TEPLOTA CHROMATIČNOSTI

LED svietidlá ponúkame vo dvoch variantoch teploty chromatičnosti, buď 5000K, neutrálna biela v kóde označenia „6“ alebo 3500K, teplá biela v kóde označenia „3“. Zákazník má na výber variant LED svietidla s teplotou chromatičnosti a farebnú úpravy telesa s garanciou zhodnej ceny.


EXTERNÝ OVLÁDACÍ SYSTÉM

Svietidlá ROSA LED sú kompatibilné s DALI pri 1-10v, ktorý umožňuje ovládať intenzitu osvetlenia. Najlepším spôsobom regulácie je prepojenie našich LED svietidiel s externým kontrolným systémom, ktorý zabezpečuje riadenie a dohľad nad momentálnou spotrebou. Rosa odporúča použitie systému od poľskej firmy APANET Green System, ktorý umožňuje reguláciu stmievania jednotlivého svietidla alebo skupiny svietidiel s ovládaním parametrov (činnej a jalovej elektrickej energie, cos fi, THD, atď.).

logo

Tento systém funguje v globálnej štandarde LonWorks, protokol LonTalk (ISO/IEC 14908). Spätná komunikácia o poruchách na svietidle sa zabezpečuje tak, že je doručená textová správa alebo e-mail s konkrétnou informáciou o poškodení. Kontrola nad takýmto svietidlom prebieha prostredníctvom pripojenia na internet ( stolné počítače, notebooky, tablety). Použitie externého kontrolného systému môže výrazne ovplyvniť spotrebu elektrickej energie.


FARBY

Hliníkové stožiare a telesá svietidiel z AL zliatiny sú povrchovo upravené eloxovaním v škále farieb: naturálna C0, champagne C-23, olivová C-33, hnedá C-34, čierna C-35, čierna lesklá C-35W, inox C-45, inox lesklý (nerezová) C-45W, šedá CI-63, grafitová CI-65, zelená CI-75 a antracit CI-78.


DOBA ŽIVOTNOSTI

Spojenie technologických vlastností hliníkovej zliatiny a povrchovo upraveného telesa s LED diódami (min. 70 000 hod), umožňuje poskytnúť zvýšenú garančnú lehotu na produkty ROSA.

NA VŠETKY LED PRODUKTY FIRMY ROSA JE PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NA 5 ROKOV!!!

zaruka-5-rokov