„Prinášame Svetlo Do Života“

banner


baner-katalog

Ponúkame široké možnosti použitia LED osvetlenia určené na osvetľovanie reklamných banerr-ov, totem-ov, billboard-ov, nápisov a reklamných materiálov rôznych druhov. Metóda použitia / montáže je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý technicky zdatný človek, samozrejmosťou je aj bezplatné zaškolenie pre zaobchádzanie s touto technológiou. Výhodou výmeny pôvodných svetelných zdrojov za LED MODULY je v prvom rade životnosť, ktorá je niekoľko násobne vyššia. Podstatnou vlastnosťou je aj stálosť podania farby svetla za každého počasia a tiež vysoká odolnosť proti vlhkosti, vode a prachu vzhľadom na ochranu IP67.

Využite možnosť vzhliadnutia katalógu s modulmi LED ›››

 


totemPoužitie LED modulovbillboarrd

Sú určené pre led osvetlenie a aplikácie nielen vo svetelnej a 3D reklame, ich použitie je všestranné a uplatní sa napríklad v architektonickom a dekoračnom osvetlení interiérov a exteriérov, ďalej v automobilovom priemysle ako vysoko odolné podsvietenie budíkov, priehradok atď. Led moduly sú kompaktné a mechanicky sa ukotvujú k podkladu, čiže sú odolné voči všetkým otrasom a iným vonkajším vplyvom.

Záruka na moduly sa poskytuje individuálne vzhľadom na zaradenie do kvalitatívnych tried:

«2 ročná záruka« »4 ročná záruka« »5 ročná záruka»

ŠIROKÁ PONUKA LED MODULOV – zabezpečí Vám pohodlnú prácu s prispôsobením na akékoľvek miesta čím sa stáva montáž otázkou na pár minút.

moduly


 

logo vizardLED WIZARD – Softvér pre návrh umiestnenia LED modulov

Obchodujeme so spoločnosťou, ktorá má priame partnerstvo s Aries Graphics International, ktorá vytvorila program LED WIZARD na výpočet umiestnenia LED modulov do reklamných pútačov. Pre kvalitnejšie služby odporúčame využívať tento softvér všetkým reklamným agentúram, ktoré vykonávajú montáž LED modulov do svetelných boxov. LED WIZARD prináša revolúciu vo svete osvetľovania reklám a to zlepšením technológie, zavedenie novej úrovne štandardu a v neposlednom rade k rozvíjaniu osvedčených postupov.

Vybavenie programu zahŕňa:

  • výber z ponuky nami predávaných LED modulovledvizard
  • optimálne rozmiestnenie LED modulov vo svetelných boxoch
  • výpočet pre výber adekvátneho výkonu napájacieho zdroja
  • vizualizácia rozmiestnenia montážnych otvorov
  • výpočet nákladov za materiál použitý v projekte

Vďaka programu LED WIZARD 7 môžete svojím zákazníkom ihneď odprezentovať predbežný vizuálny formát návrhu svetelnej reklamy, tak má zákazník ešte možnosť usmerniť návrh podľa vlastných predstáv. V prípade, že chcete zákazníkovi poskytnúť možnosť voľby čo sa týka CENY / KVALITY, svetelného podania alebo záruky, tak je tento program pre Vás ideálnym riešením. V prípade záujmu nás kontaktujte pre získanie LED WIZARD licencie a začnite vytvárať skutočne profesionálne návrhy, ktoré urobia Vaše podnikanie ešte atraktívnejším.


epiDBDepiDBD Systém

Systém epiDBD je založený na schopnosti riadenia zvanej „dot – by – dot“ (bod po bode), ktorý individuálne ovláda LED čipy na zariadeniach typu RGB.

Predstavte si RGB systém, kde je možné vytvoriť čokoľvek od plynulého efektu na lineárnom LED pásiku až po plne hodnotný LED displej s plným rozlíšením vo Vašej prevádzke.

Vybrať si je možné jednoduché produkty s prednastavenými funkciami alebo využiť počítačovo riadenú aplikáciu pre vytvorenie špeciálnych efektov vhodnejších pre Vás a tým zaujať ešte viac zákazníkov.

schema

system

 zapoje