„Prinášame Svetlo Do Života“

 

Objekt:

Individuálna bytová výstavba Prímestská – Zemlínska Šírava / Biela Hora

Investor:

Hotel Družba s.r.o.

Dátum realizácie:

November 2017

 

Použité produkty

ISKRA LED ALFA

  • 6x Iskra LED Alfa / 36W / Anodovanie: Inox / Optika: T2 / Teplota chromatičnosti: 5000K

 

Realizácia

          Pre tento objekt sa aktuálne začalo zriaďovať verejné osvetlenie s prvotným dodaním LED svietidiel k osvetleniu ulice prvých zhotovených domov. V budúcnosti sa ráta s ďalšou výstavbou rodinných domov a tak aj dopĺňanie nových svetelných bodov.

 

Popis objektu

          Oblasť IBV Prímestská ponúka luxusné domy a vily priamo na Zemplínskej Šírave. Úžitková plocha predstavuje 106m2, zastavaná plocha 125m2 a pozemok predstavuje 411-471m2. Na stenách je už nanesená stierka. Okná sú z modernej plastovej technológie – trojsklo. V každej domácnosti je oddelené WC. Stav tohoto objektu je zaradený do kategórie novostavby. Energetický certifikát budovy predstavuje hodnotu „A“. Konštrukcia objektu je zhotovená z materiálu Ytong, pričom táto konštrukcia je už zateplená. Kúrenie vo vnútry všetkých domov je podlahové, technológia tepelné čerpadlo. Rovná strecha značky fatrafol je tepelne izolovaná.

          Rovinatý pozemok a asfaltová prístupová cesta predstavuje komfort nielen v lete ale aj v zime. Okolie domov má vlastné verejné osvetlenie modernej LED technológie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Každý dom má zriadený krb, pre príjemné strávenie chladných večerov. Výhody danej oblasti predstavuje slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, rybolov, turistika, cykloturistika a mnoho ďalších aktivít.

www.realityzemplin.sk